English
 

O firmie

Firma “Comfort Ortho JKB” została założona w 2003 roku przez Pana Janusza Kota - licencjonowanego pedorthistę. Firma specjalizuje się w weryfikacji schorzeń oraz wszelkich nieprawidłowości w biomechanice kończyn dolnych, a następnie leczeniem ich przy użyciu indywidualnie stworzonych, specjalistycznych wkładek ortopedycznych.

Pan Janusz swoją karierę rozpoczął w pracowni ortopedycznej swojego ojca, zajmującej się szyciem specjalistycznego obuwia na miarę, zdobywając w tym czasie dyplom ortopedii w Konstancinie oraz dyplom mistrzowski u Józefa Sikory. Zostając pasjonatem tego zawodu Pan Janusz wyjechał w 1985r. do USA, gdzie rozpoczął pracę w firmie “Ullman and Company”, w której pracował i zdobywał doświadczenie w swojej specjalizacji do 2003 r. W tym czasie poszerzał wiedzę z zakresu dziedziny “Pedorthist”, jeżdżąc na najwybitniejsze sympozja oraz meetingi naukowe odbywające się na terenie całych Stanów Zjednoczonych (m.in. w medycznej szkole “Northwestern University” oraz klinice “Cleveland Clinic w Ohio”). Tak intensywny rozwój zaowocował uzyskaniem licencji pedorthisty oraz wielu prestiżowych dyplomów.

Po powrocie do Polski w 2003r. Pan Janusz wraz z żoną Barbara otworzył firmę “Comfort Ortho JKB”, ktorej siedziba i pracownia mieści sie w Warszawie przy ul Koszykowej 20. Chcąc kontynuować rodzinną tradycję w 2009 r. do firmy dołączył syn Pana Janusza – Marcin Kot. Ta współpraca doskonale rokuje na dalszy rozwój firmy.

 
tel.(+48 22) 629 11 18
©2012 JKB Comfort Ortho – wszystkie prawa zastrzeżone